Bu Sonbahar Öpücükler Hep Bordo Ruj!

Bu Sonbahar Öpücükler Hep Bordo Ruj!

Süper koyu tonlardan tatlı böğürtlenlere bu sonbaharda bordolar en gözde ruj rengi! Kırmızılar kadar iddialı ve en az nude renkler kendini sevdiren bordo rujları, doğru tonlarda seçip kurallarına uygun uygularsanız her zaman kullanabilirsiniz. Hadi herkes tenine göre bir tonunu bulsun, çünkü bu sonbahar öpücükler hep bordo ruj.

Eğer istediğiniz vamp imaj değilse beyaz tenler için koyu bordo rujlar önerilmiyor. Onların yerine daha mavi tonlu frambuaz renklerine yakın bordo tonlar beyaz tenler için ideal. Buğday tenliler bordo ruj rengi seçimi konusunda daha şanslı. Çünkü bordonun hemen hemen her tonu buğday tenlilerde güzel duruyor. Esmer tenler içinse önerilen koyu renk, tenlerinde öne çıkacak bordo tonları. Ve her ruj renginde olduğundan daha çok bordo rujlarda önemli olan nokta dudak kalemi. Dudak kalemi kullanarak sadece dudaklarınızın şeklini belirginleştirmekle kalmıyorsunuz; aynı zamanda rujun daha kalıcı olmasını sağlayıp rengini de belirliyorsunuz.

Sonbahar için bordo rujunu makyaj malzemelerinin arasında yer almasını istiyorsan, ACity Premium Outlet’te Watsons, Flormar, Rossman, Golden Rose ve Gratis mağazalarından sahip olabilirsiniz. 

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.