Güne Mutlu Uyanmak

Güne Mutlu Uyanmak

Hayat stresi, sürekli telaş hali özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanları fazlasıyla etkiliyor. Telaşlı ve yorucu geçen bir günün ardından eve gelip uyuyor ve sabaha aynı telaşa uyanacağımızı bildiğimiz için mutsuz uyanıyoruz. Bu döngünün sona ermesi için psikolojimizi değiştirmek bizim elimizde! Nasıl mı?

Olumsuz düşüncelerle uyumayın!

Gece uyumadan önce sürekli geçmişi, pişmanlıklarınızı, gün içinde yaşadığınız olumsuzlukları düşünmek uyku kalitenizi düşürecek ve sabah da bu düşüncelerle uyanmanıza neden olacaktır. Bunun yerine gün içinde yaşadığınız güzel anları, sevdiğiniz insanları ve mutlu olduğunuz anıları düşünerek yeni günün daha güzellerini getireceğini düşünerek uyuyun, mutlu uyanın!

Uyumadan önce kitap okuyun!

Uyumadan önce ilgilendiğiniz şeyler bilinçaltınızda yer edeceği için gece uyumadan önce kitap okumanız zihninizi rahatlatırken daha güzel rüyalar görmenizi sağlayacaktır. Güzel rüyalar demek güzel uyanmak demek J

Uyandığınız her günün yeni bir başlangıç olduğunu bilin!

Önceki gün ne yaşamış olursanız olun, yeni günün sizin için yeni bir başlangıç olacağına inanın. Yapacağınız güzel şeyleri düşünün, kalkıp güzel bir kahvaltı yapın ve güne gülümseyerek başlayın.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.