İçinde Yüzebileceğiniz Bir Şort:Orlebar Brown

İçinde Yüzebileceğiniz Bir Şort:Orlebar Brown

2007 yılında Londra'da kurulan geniş ürün yelpazesiyle mayo ve günlük giyim konseptini tek bir çatı altında buluşturan fotoğrafçı Adam Brown tarafından İngiltere’de kurulan Orlebar Brown, sıkça gördüğümüz bol, uzun ve büyük erkek mayolarına şık alternatifler sunuyor. Parçalarını yüzme şortu değil, içinde yüzebileceğiniz bir şort olarak tanımlıyor. Orlebar Brown, sizi plajlardan kulüplere taşıyacak şıklığa sahip. Şortlar; hafif, çabuk kuruyan kumaşlar ve sofistike renk seçimleriyle hem rahat hem de kullanışlı ürünleriyle stil sahibi erkekler için harika bir seçim. Şortlarınızı polo t-shirt, sweatshirt ya da blazerlar ile tamamlayabilirsiniz.

Yazın enerjisini, rengini farklı yansıtan Orlebar Brown’da yaz kutlamasını üzerinizde taşıdığınızı düşünün. Orlebar Brown kıyafetleriyle nerede olursanız olun kendinizi harika hissetmenize ve günün akışındanzevk almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Siz de bu yazın enerjisini üstünüzde taşımak istiyorsanız, ACity Premium Outlet’te zemin katta yer alan in4out mağazasına sizleri bekliyoruz.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.