Kış Sezonun Gözlük Modelleri

Kış Sezonun Gözlük Modelleri

2017-2018 Kış sezonu geniş kare ve cat eye gözlük modelleriyle sık sık karşılaşmaya devam edeceğiz. Güneş gözlükleri yaz kış demeden her mevsimin favori aksesuarları arasında görüyoruz. Peki bu sezon hangi model güneş gözlükleri trend?

Çarpıcı cat eye silüeti ile dikkat çeken, klasik ve sofitike tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Geniş kare ve cat eye formlu modeller de büyük ilgi görmektedir. Cüretkar ve beirgin tasarımlarla sezonda ön plana çıkıyor. Ayrıca feminen çekiciliğini çok iyi hissettiriyor. Çabasız ve cool duruşu ile tüm dünyada benzersiz anlayışını ezber bozuyor. Pastel renk alternatifleriyle de sunulan modeller, yeni sezonun mutlaka edinilmesi gereken parçalardan biridir. Her sezon birbirine benzer esintiler barındıran koleksiyonlarıyla sıradanlık yaratmadan küçük dokunuşlarla farklılığınızı göz önüne serebilirsiniz.

Bu sezonun yeni gözlük modelleriyle stilinize küçük küçük dokunuşlar katmak için ACity Premium Outlet’te zemin katta bulunan Atasun Optik ve Yalın Optik’te bulabilirsiniz.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.