Modası Hiç Geçmeyecek Olan Kurtarıcımız; Boyfriend Jean!

Modası Hiç Geçmeyecek Olan Kurtarıcımız; Boyfriend Jean!

Yaz veya kış fark etmeden her sezon kombinlerinizde rahatça kullanabileceğiniz boyfriend jeanler bu yıl da mağazalarda yerini aldı. Peki gündüz ve gece kombinleriniz için boyfriend jeanleri nasıl kullanmalısınız?

  • Arkadaşlarınızla bir öğle yemeğine veya kahve içmeye çıkıyorsanız; bol kesim boyfriend jean üzerine yine bol kesim bir tişört giyerek sade ve spor bir şıklık kazanabilirsiniz.

 

  • Yine öğle saatlerinde dışarı çıkmak istiyor ancak çok spor olmak istemiyorsanız bu sefer boyfriend jean üstüne dar çizgili bir tişört giyerek hem öğle saatlerini hem de akşama doğru geçen vakitleri bu kombininizle geçirebilirsiniz.

 

  • Gün içinde hem spor hem dikkat çekici olmak istiyorum diyorsanız kısa üstler tam size göre. Tarzınıza bohem bir hava katacak olan kısa üstler ile kombinlediğiniz boyfriend jeaninizle çok dikkat çekeceksiniz.

 

  • Sadece gezmek değil, işe giderken de boyfriend jean kullanmak istiyorum diyenlerdenseniz çözümü çok basit. Sade ve bol kesim bir gömlek ile işe giderken de hem şık hem rahat olabilirsiniz.

 

  • Kim demiş boyfriend jean gece giyilmez diye? Gece kombininizin tamamlanması için dar ve ipli bir body ve topuklu ayakkabılar yeterli. Maskülen havanızın yanına eklediğiniz bu parçalar ile seksi bir görünüme kavuşmamanız imkânsız.

 

Kolay fakat harika bir tarz yaratacağınız boyfrien jean’e sahip olmak için ACity Premium Outlet’te bodrum katta bulunan Mavi’den edinebilirsin.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.