Renkli ve desenli çoraplarla en tarz siz olun!

Renkli ve desenli çoraplarla en tarz siz olun!

Kimi zaman çok sade bir kıyafet ufak aksesuarlarla tarz haline gelebilir. İşte çoraplar da kıyafetlerimizde bu işleve sahip olabilir. Ama giyim tarzınız, fiziğiniz ve mevsimlere göre desenli ve renkli çorap seçimine dikkat etmelisiniz.

Bacaklarınız biraz kalınsa renkli ve desenli çorapların sizi daha kilolu gösterme gibi bir riski vardır. Bu durumu önlemek için koyu renkli ve küçük desenli çoraplar tercih etmelisiniz. Eğer ki bacaklarınız çok inceyse de açık renk çoraplar size daha çok yakışacaktır.

Yaz aylarında, sade bir tişört ve kot etek giydiniz, kıyafetinize farklı bir dokunuş yapmak için renkli bir çorap seçebilirsiniz. Kot etek ve kısa renkli çorap kombininizle, tarz bir sokak modası oluşturdunuz bile.

Kış mevsiminde renkli ve desenli çorap kullanmak istiyorsanız renk konusunda biraz dikkatli olmalısınız. Siyah elbisenizin altına giyeceğiniz desenli bordo bir çorapla kışın da bu şıklığı yakalayabilirsiniz.

Siz de çorapları çok seviyor ve renkli çoraplardan vazgeçemiyorsanız ACity’nin zemin katındaki Penti’ye bir uğrayın deriz J

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.