Sonbaharın Trend Ayakkabıları

Sonbaharın Trend Ayakkabıları

Sonbahara adım adım yaklaşırken mağazalarda sonbahar/kış koleksiyonları yerini çoktan aldı bile. Sonbahar alışverişinize bu yazıdan sonra erken başlamak isteyebilirsiniz. Çünkü sizlere önemli birkaç ayakkabı trendinden bahsedeceğiz.

  • 1970’ler Modası

Topuklu ayakkabılar tasarımcılar bu sezon bize daha kalın ya da daha kısa topuklu ve daha uzun burunlu ya da küt kesim burun ayakkabılar önererek bizi 70’lere götürüyor. Uzun ya da küt burun herkesin tercihi olamaz belki ama kısa ve kalın topuklu olanlar hem rahat edebileceğimiz hem de zevkle giyebileceğimiz modellerden olacaktır.

  • Süet Ayakkabılar

İlk olarak sezonun en büyük trendi süet ayakkabılarda olacak. Sırf ayakkabı değil kıyafet ve çantalarda da bu trendi görüyoruz. Püskül ve süet bir araya gelince ayakkabılarda da uzun çizmeler ortaya çıkmış. Özellikle taba ve kiremit tonları kullanılıyor. Mutlaka dolabınızda yer alması gereken parçalardan biri.

  • Krokodil

Sezonda bir diğer trend detayı ise krokodil deri ya da diğer adıyla timsah derisi. Yine uzun çizmeler, botlar ve hatta açık ayakkabılar krokodil, çatlak deriden oluşuyor. Sezon renkleri ve daha çok yeşil tonları kullanılmış. Bu tip bir parçayı hem gündüz hem de gece çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sonbaharın trend ayakkabılarına sizde önden sahip olmak istiyorsanız, ACity Premium Outlet’e uğramadan geçmeyin.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.