Uzun Palto Modası

Uzun Palto Modası

Havaların soğumasıyla geçen kıştan kalan aynı moda akımı olan uzun palto mevsimini artık açabilirsiniz. Kasım ayının sert rüzgarları başlamışken palto sezonu da tam olarak açılmış bulunuyor. Bu yıl rahat, bol  dökümlü oversized paltolarla özgürce hareket edebilirsiniz.

Rengarenk paltolar kışın soğuk günlerine enerji katarken renk ve modeller gününüzü özel hissetmeye yardımcı olacak. Ayak bileğinize kadar uzun modeller tercih ederseniz, tüm soğuktan korunmanız mümkün olacak. Uzun palto giydiğiniz zaman topuklu ayakkabı ya da çizme, bot giymeniz boyunuzu uzun gösterecektir. Her ne kadar kışa girmiş olsak da bazen güzel güneşli günler olabiliyor ve ne giyeceğinizi şaşırıyor olabilisiniz. Bugünlerde de yine içinize kalın bir şeyler giyerek paltonuzu üstünüze geçirebilirsiniz. Ya da tam tersi içinize bir tshirt ve kalın bir paltoyla stilinizi tamamlayabilirsiniz. Bu arada küçük bir detay paylaşmak gerekirse; hem uzun çizme, hem uzun palto kullandığınız zamanlar mutlaka önünüz açık olsun. ;)

Yeni sezonun, yeni palto seçimlerini keşfetmek için ACity Premium Outlet’de zemin katta yer alan NetWork mağazasına uğrayabilirsiniz.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.