Vücut Tipinize Göre Kot Şort Nasıl Giyilir?

Vücut Tipinize Göre Kot Şort Nasıl Giyilir?

Yazın gardırobunuzun olmazsa olmaz parçalarından biri olan kot şortlar, birkaç yıldır sokak modasına ayak uydurmaya başladı. Ayrıca sadece yazın değil, kışın da trend parçalarından biri olmaya başladı. Peki, acaba vücut tipimiz için doğru kesimde şortu tercih ediyor muyuz? Kot şort seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  1. Armut Vücut Tipi

Armut tipi vücudu, basen ve kalça bölümü daha geniş olan kadınlardır. Eğer bu vücut tipine sahipseniz alt kısmı dar kesim gelenlerden ziyade daha düz ve rahat inen, yüksek bel modelleri tercih edebilirsiniz.

  1. Elma Vücut Tipi

Bacak ve basen bölümü bel kısmına göre daha ince olan kadınlar, oldukça mini şortlar tercih edebilirler.

  1. Uzun ve İnce Vücut Tipi

Hem uzun hem ince bir vücut tipine sahipseniz, boyfriend kesim şortlar, vücudu saran modeller ve bermuda şort modelleri de sizin vücut tipiniz için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

  1. Minyon Vücut Tipi

Minyon kadınlar, özellikle yüksek bel ve beyaz renk şortları tercih ederlerse hem bacak boylarını hem vücut şeklini ortaya çıkarabilirler.

Vücut tipinize göre hangi şortu tercih edeceğinizi artık biliyorsunuz. Eee o zaman ne duruyorsunuz ACity Premium Outlet’tebodrum katta yer alan LTB mağazasına uğrayabilirsiniz.

**Bazı ürünler outlet mağazasında yer almıyor ya da tükenmiş olabilir.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.