KURUMSAL

ACity Outlet Alışveriş Merkezi, Nisan 2008 tarihinde Ankara’nın ana akslarından olan İstanbul Yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 2013 senesine kadar 5 kat üzerinde 140 mağaza ile faaliyetine devam etti; ancak oluşan yoğun talep, artan ziyaretçi sayıları ve cirolar ile büyüme kararı alındı. Alışveriş Merkezinin büyüme süreci, 2014 yılı Mart ayı itibari ile  tamamlanmış olup bugün gelinen noktada avm; toplam 170’in üzerinde mağaza, teras alanı, çocuk eğlence merkezi ve sinema salonu seçenekleri ile bir Premium Outlet alışveriş merkezi olma istek ve gayretinde yoluna devam ediyor.

A1 Grup Alışveriş Hizmetleri  A.Ş.’nin yatırımcısı olduğu ACity Outlet alışveriş merkezinin, kiralama ve yönetim hizmetlerini 2013 yılı  itibariyle ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. üstlendi.

39.000 m² kiralanabilir alana sahip olan ACity Outlet Alışveriş Merkezi; bünyesinde Occassion (Lacoste, Gant, Nautica, Keds, New Balance, vb.) Tommy Hilfiger,  Network, Fabrika, Beymen Business, Bernardo, Karaca, IGS, Sarar, Kiğılı, Çift Geyik Karaca, Tekzen, Tergan, Kemal Tanca, Nike, Koton, Madame Coco, LCW, Athletic Zone, Samsonite, Marks & Spencer ve Derimod gibi 200’ün üzerinde ulusal ve uluslararası marka barındırmaktadır.

Acity, moda markalarının çeşitliliğinin yanı sıra; ev dekorasyonunda ve eşyalarında da tüm seçenekleri ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Ayrıca -2. katta konumlandırılan Fırsat Katı’nda her ay farklı markaların katılımıyla ziyaretçilere, önde gelen markalara daha da avantajlı fiyatlarla sahip olma şansını sunuyor. Zamanla konumu ve marka karması ile ACity, Ankara’nın geneline ve hatta yakın diğer illere de hitap eden bir merkez haline geldi.

YENİLENEN LEZZET DÜNYASI

ACity, bulunduğu konum itibariyle sadece moda-tekstil değil eğlence ve yeme içme alanında da tercih edilen bir yaşam merkezi. Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniden yapılanma sürecine girerek, modern ve bol seçeneklerin sunulduğu yepyeni bir konsepte kavuşturuldu. Her tür lezzete ve damak tadına hitap eden seçenekleriyle, ziyaretçilerin kalite ve lezzeti eş zamanlı bulmalarına olanak sağlandı. Starbucks, Mc Donald’s, Burger King, Mado, Sedil Kayseri Mutfağı, Sbarro, Popeyes, Tavuk Dünyası, Fırıncı Orhan ve eşsiz lezzetler sunan markalardan bazıları…

ALIŞVERİŞ, EĞLENCE, SİNEMA

Yeni açılan sinema salonuyla hem fiyat avantajını hem de sezon filmlerini yüksek kalitede izleme olanağını yakalayan ziyaretçiler, Acity’de eğlenceli vakit geçirmenin de keyfine varacak. Neredeyse 4D etkisi yaratan Dolby Atmos ses sistemiyle izleyiciler filmlerin içindeymiş heyecanına kapılacaklar.

Sinema salonun hemen yakınında 2500 metrekare alan üzerine kurulu eğlence konseptiyle soft play alanlarından; bilardo, bowling, tırmanma duvarı, genç oyun grupları, çocuk oyun gruplarına kadar çeşitlilik gösteren Playpark & Bowlingo, ACity ziyaretçilerine keyif dolu anları vaat ediyor.

Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan Riva Balo ve Nikâh Salonu; farklı konsepti, birçok hizmet seçenekleri ile Acity bünyesinde hizmet etmektedir. Açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, resepsiyonlar, seminer ve toplantılar, doğum günleri, baby shower partileri, mezuniyet törenleri, nikâh, düğün ve benzeri her türlü kutlama organizasyonlarında ziyaretçilerimize istedikleri gibi bir organizasyonun seçeneklerini sunmaktadır.

 

ECE TürkiyeProjeYönetimi A.Ş.

 

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır.

Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya, Axis İstanbul ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, İzmir’deki MaviBahçe, Bursa’daki Sur Yapı Marka ile Antalya’daki TerraCity ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir.ECE, farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın planlama aşamasında pek çok projesi mevcuttur.

ECE Türkiye, pazardaki köklü tecrübesi, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, herbir projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, yüksek profesyonelliği, uzmanlığı,  müşteri odaklı stratejisi ve güçlü performansı ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

 

 

 

ECE TürkiyeProjeYönetimi A.Ş.

 

Headquartered in Istanbul, ECE Türkiye was founded in October 2000 by ECE, the European market leader in the shopping center sector. As an investor and full service provider, ECE Türkiye gathers all competences of the shopping center development, such as architectural design, conceptual planning, project management, leasing, center management, budgeting, finance, and legal services under one roof.

 

Being some of the most prestigious shopping centers in Turkey the MIPIM Prize holder Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya, Axis Istanbul andBeylikdüzüMigros Shopping Center in Istanbul, ANKAmall and ACity in Ankara, Espark in Eskişehir, Park Afyon in Afyonkarahisar, MaviBahçe in Izmir, Sur YapıMarka in Bursa andTerraCity and Antalya Migros Shopping Centers in Antalya are successfully operated by ECE Türkiye. While ECE is a leading company in the retail world with its distinct and effective management perception, ECE Türkiye continues its expansion with new investments, developments, and refurbishments in the growing Turkish market. The company has numerous projects in the planning phase.

With its longstanding experience in the market, ECE Türkiye invests in the future of the retail industry with custom made services, innovative concepts, specifically tailored branch and tenant mix, high level of professionalism and expertise, customer-focused strategy and a strong performance.

© 2018 A City Alışveriş Merkezi. Bütün hakları saklıdır.