Türkiye'nin önde gelen alışveriş ve yaşam merkezlerinden Acity Premium Outlet; toplam 85 bin metrekarelik alanda 189 mağazası, alışveriş, yiyecek-içecek ve eğlence için hizmet veren ulusal ve uluslararası 270 markasıyla ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır.


Ankara'nın en önemli lokasyonlarından İstanbul Yolu üzerinde yer alan Acity Premium Outlet; seçkin mağazaları, modern mimarisi, ferah kat alanları, geniş açık otoparkı ve düzenlediği sanatsal, kültürel ve çocuk etkinlikleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiz ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan tescilli premium outlet alışveriş merkezidir.


Acity Premium Outlet’de alışverişin yanı sıra , açık havada keyifle vakit geçirebileceğiniz terası , zengin lezzet seçenekleriyle food court, çocuklar için oyun ve eğlence alanları, özel günleriniz için 500 kişilik tiyatro ve çok amaçlı salonu ile Ankara’da ilk ve tek olan Dolby Atmos ses teknolojili sinema salonu yer almaktadır.

Dünya markaları ile oluşturduğu seçkin konsepti, modern ve yenilikçi anlayışı ile Acity Premium Outlet, ziyaretçilerine renkli bir sosyal yaşam alanı sunmaktadır.