Servis Saatleri
#
#
KURUMSAL
k

Acity Outlet Alışveriş Merkezi, Nisan 2008 tarihinde Ankara’nın ana akslarından olan İstanbul Yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 2013 senesine kadar 5 kat üzerinde 140 mağaza ile faaliyetine devam etti; ancak oluşan yoğun talep, artan ziyaretçi sayıları ve cirolar ile büyüme kararı alındı. Alışveriş Merkezinin büyüme süreci, 2014 yılı Mart ayı itibari ile tamamlanmış olup bugün gelinen noktada avm; toplam 170’in üzerinde mağaza, teras alanı, çocuk eğlence merkezi ve sinema salonu seçenekleri ile bir Premium Outlet alışveriş merkezi olma istek ve gayretinde yoluna devam ediyor.

39.000 m² kiralanabilir alana sahip olan Acity Outlet Alışveriş Merkezi; bünyesinde Occassion (Lacoste, Gant, Nautica, New Balance, vb.) Tommy Hilfiger, Network, Beymen Business, Timberland, The North Face, Vans, Levi’s, Karaca, IGS, Sarar, Kiğılı, Çift Geyik Karaca, Tekzen, Tergan, Kemal Tanca, Nike, Koton, Madame Coco, LCW, Athletic Zone, Samsonite, Marks & Spencer ve Derimod gibi 200’ün üzerinde ulusal ve uluslararası marka barındırmaktadır.

Acity, moda markalarının çeşitliliğinin yanı sıra; ev dekorasyonunda ve eşyalarında da tüm seçenekleri ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Zamanla konumu ve marka karması ile Acity, Ankara’nın geneline ve hatta yakın diğer illere de hitap eden bir merkez haline geldi.

Yenilenen Lezzet Dünyası

Acity, bulunduğu konum itibariyle sadece moda-tekstil değil eğlence ve yeme içme alanında da tercih edilen bir yaşam merkezi. Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniden yapılanma sürecine girerek, modern ve bol seçeneklerin sunulduğu yepyeni bir konsepte kavuşturuldu. Her tür lezzete ve damak tadına hitap eden seçenekleriyle, ziyaretçilerin kalite ve lezzeti eş zamanlı bulmalarına olanak sağlandı. Starbucks, Mc Donald’s, Burger King, Mado, Sedil Kayseri Mutfağı, Sbarro, Popeyes, Tavuk Dünyası ve eşsiz lezzetler sunan markalardan bazıları…

Lez
zet
len
ce
Alışveriş, Eğlence, Sinema

Yeni açılan sinema salonuyla hem fiyat avantajını hem de sezon filmlerini yüksek kalitede izleme olanağını yakalayan ziyaretçiler, Acity’de eğlenceli vakit geçirmenin de keyfine varacak. Neredeyse 4D etkisi yaratan Dolby Atmos ses sistemiyle izleyiciler filmlerin içindeymiş heyecanına kapılacaklar.

Sinema salonun hemen yakınında 2500 metrekare alan üzerine kurulu eğlence konseptiyle soft play alanlarından; bilardo, bowling, tırmanma duvarı, genç oyun grupları, çocuk oyun gruplarına kadar çeşitlilik gösteren Playpark & Bowlingo, Acity ziyaretçilerine keyif dolu anları vaat ediyor.

Yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan Riva Balo ve Nikâh Salonu; farklı konsepti, birçok hizmet seçenekleri ile Acity bünyesinde hizmet etmektedir. Açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, resepsiyonlar, seminer ve toplantılar, doğum günleri, baby shower partileri, mezuniyet törenleri, nikâh, düğün ve benzeri her türlü kutlama organizasyonlarında ziyaretçilerimize istedikleri gibi bir organizasyonun seçeneklerini sunmaktadır.

/app/files/3015_3449_2170-Kiraci_Duyurulari.pdf
123654