Servis Saatleri
Sinemalar
s
Sinemalar
John Wick 3: Parabellum
John Wick 3: Parabellum
Tür :
Aksiyon, Gerilim, Suç,
Açiklama :
Son yıllarda sinemanın en sevilen kahramanlarından biri haline gelen John Wick'in üçüncü filminin Türkiye vizyon tarihi belli oldu. Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı ve artık son dönemin en sevilen aksiyon kahramanlarından biri olan John Wick serinin üçüncü filmiyle devam ediyor.  Yönetmen koltuğunun sahibi Chad Stahelski önceki röportajlarında, her ne kadar yeni filmi yönetmek istese de birçok şeyin kendi takvimine göre belli olduğunun altını çizerken, senaryosu tamamlanan filmin Türkiye vizyon tarihi belli oldu.  John Wick 3, 17 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye'de vizyona girerek seyirciyle buluşacak. 
Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Tür :
Aksiyon, Macera, 3 Boyutlu ,
Açiklama :
Avengers: Endgame filmi; "Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir. Avengers: Endgame filminin biletleri satışta. Anthony Russo ve Joe Russo, Yönetmenliğini üstlendiği Avengers: Endgame ile beyaz perdede. Avengers: Endgame Filmi sinema biletini webten ve cepten indirimli satın almanın en kolay yolu Biletinial.com.
Kuklalı Köşk: Hırsız Var
Kuklalı Köşk: Hırsız Var
Tür :
Komedi, Animasyon, Aile,
Açiklama :
Kuklalı Köşk , Hırsız Var;Mustafa H. Öztürk'ün yönetmenliğini üstlendiği Kuklalı Köşk: Hırsız Var, canlı kuklaları çalıp zengin olma hayalleri kuran hırsızların başına gelen maceraları anlatıyor. Bir akşam, Müşfik Amca’nın arkadaşlarının davetine katılmak içine evden çıkması kuklaların hayatlarında hiç karşılaşmadıkları bir macera yaşamalarına neden olur. Behçet ve Riko adında iki hırsız, Müşfik’in evde olmadığını düşünerek eve girerler. Ne var ki Müşfik, giderken köşkü kuklalara emanet etmiştir. Kuklalar, Behçet ve Riko’ya karşı kendilerine emanet edilen köşkü savunmaya başlarlar. Behçet ve Riko ise canlı, yürüyen, konuşan kuklaları gördüklerinde şaşkına dönerler. Kuklalardan iyi bir para kazanacağı düşüncesiyle  her şeyi unutup kuklaları ele geçirmeye çalışırlar. Bilmedikleri şey ise kuklalar hiç de kolay lokma olmadığıdır.
Bisikletler
Bisikletler
Tür :
Animasyon,
Açiklama :
Bisikletler filmini; Manuel J. Garcia'nın yönettiği animasyon Bikes, dağ bisikleti Spidi ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor. Güzeller güzeli dağlarla çevrili, içinde şırıl şırıl derelerin aktığı küçücük bir kasaba olan Spoksvil’de, rengarenk bisikletler mutlu bir hayat sürmektedir. Kahramanımız Spidi, cesur ve arkadaş canlısı bir dağ bisikletidir. Kasabanın postanesinde çalışsa da bir yarış bisikleti olmak hayallerini süslemektedir. Günün birinde efsanevi yarış bisikleti Rak kasabaya geri döndüğünde, Spidi yarış bisikleti olabilmek için Rak’tan yardım alabileceğini düşünerek çok heyecanlanır. Ancak Rak’ın kasaba için kötü planları vardır. Şimdi Spidi ve arkadaşlarının güçlerini birleştirerek kasabalarını kurtarmaları gerekecektir.
Kim Daha Mutlu
Kim Daha Mutlu
Tür :
Komedi, Aile,
Açiklama :
Kim Daha Mutlu filminde; Hakan Haksun'un yönettiği Kim Daha Mutlu?, bir düğünü ve sonrasında gelişen olayları konu ediniyor. Herkes mutlu olmak ister. Ama tarifini bilmez. Başka hayatlarda, internetteki "öykü"lerde mutluluğu arar durur.Mutluluğun evlilikte olduğuna inanan Bilge, az sonra nikah masasına oturacak kuzeni Şükran’a gıpta etmektedir. Şükran ise sahip olduklarının değil onda olmayanların sıkıntısını yaşamaktadır.Her ikisinin gözünde mükemmel bir evliliğe ve aileye sahip Aylin’in ise bambaşka bir derdi vardır.
Pokemon Dedektif Pikachu
Pokemon Dedektif Pikachu
Tür :
Animasyon, Fantastik, Aile, 3 Boyutlu ,
Açiklama :
Pokémon Dedektif Pikachu filminde; Bir dönemin sevilen oyun ve anime serisi Pokémonların yer aldığı canlı çekim Pokémon Dedektif Pikachu, bir dedektif olan babasının kaybolmasıyla harekete geçen 21 yaşındaki Tim'in, babasının ortağı Pikachu ile birlikte sürdürdüğü arayışı konu ediniyor. İnsan ve pokemonların bir arada yaşadığı bir dünyada, 21 yaşındaki Tim'in dedektif babası Harry Goodman aniden ortadan kaybolur. Babasının kaybolmasının ardından onu bulmak için çalışmalara başlayan  Tim, babasının ortağı Dedektif Pikachu ile tanışıp beraber Harry Goodman'ı bulmak için maceraya atılırlar.
Uglydolls
Uglydolls
Tür :
Animasyon,
Açiklama :
UglyDolls filmini; Kelly Asbury'nin yönettiği animasyon UglyDolls, kendi gariplikleriyle mutlu mesut bir şekilde yaşadıkları Uglyville'den "mükemmel"  oyuncakların olduğu yeni bir kasabaya yolculuğa çıkan Moxi ve oyuncak arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.
Temizlikçi
Temizlikçi
Tür :
Gerilim, Korku,
Açiklama :
Temizlikçi filminin, Jon Knautz'un yönettiği, gizli ilişkisi olduğu adamla beraberliğini bitirmeye çalıştığı dönemde, yaşadığı sitenin temizlik görevlisi Shelly ile arkadaş olan Alice'in bu yeni arkadaşlığından sonra yaşadıklarını konu ediniyor. Alice yalnız yaşayan bir güzellik uzmanıdır. Evli bir adamla ilişkisi vardır ve bu ilişkiyi bitirmek için çabalamaktadır. Oturduğu sitede temizlikçilik yapan Shelly’yi haftada iki gün kendi evine de almaya başlar. Shelly’nin yüzü bir kaza sonucu yanmıştır. Bu gizemli kadın sadece eve değil Alice’in hayatına da girer. Hatta onun kimliğine bürünür. Bu noktadan sonra işin geri dönüşü yoktur.
Kulyas: Lanetin Bedeli
Kulyas: Lanetin Bedeli
Tür :
Korku,
Açiklama :
Kulyas: Lanetin Bedeli filmi;Yunus Şevik'in yönettiği Kulyas: Lanetin Bedeli, fotoğraf çekmek için gittikleri köyde, Kulyas cin kabilesinin vahşetiyle mücadele etmek durumunda kalan gençlerin hikâyesini anlatıyor. Yüzyıllar önce büyücü Potifar tarafından hapsedilen Kulyas kabilesinin cinleri insanoğlunun hırsı yüzünden yıllar sonra serbest kalmıştır. Cin kabilesinin lideri Mureh insanlarla bedeli ağır olan bir anlaşma yapar. Anlaşma karşılığında her yıl bir insan kurban alacak ve aldığı bedeni kullanarak insana dönüşebileceklerdir. Fakat aldıkları bedenlerle birlikte insanoğlunun hırsını da almış olurlar. Aradan geçen zamanda aldıkları canlara doymayan Mureh yeni kurbanlarını beklerken Anıl, Görkem, Beyza ve Defne adında dört genç düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışması için Mureh’in yaşadığı deli gelin kasabasına gelirler. Tarif edilen oteli bulamayınca köyün hocası Kanber hoca gençleri misafirhaneye yerleştirir. Artık gençler için kabus dolu bir serüven başlamıştır çünkü içlerinden birisi köyün soyundan gelmektedir ve gençler olacaklardan habersizlerdir. Bir kısır döngünün içerisine düşen gençler  köyün sınırlarını zorlayarak cinlerin vahşetinden kurtulmaya çalışacaklardır.
Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak
Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak
Tür :
Komedi, Macera, Animasyon,
Açiklama :
Aykut Enişte
Aykut Enişte
Tür :
Komedi,
Açiklama :
Aykut Enişte filminin; Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok'un senaryosunu kaleme aldığı Aykut Enişte, ferdi olacağı bir ailenin özlemini çeken kimsesiz Aykut'un kendini bir anda iki farklı ailenin arasında bulmasını anlatıyor.
Aladdin
Aladdin
Tür :
Macera, Fantastik, Aile, 3 Boyutlu ,
Açiklama :
Aladdin filminde, Guy Ritchie'nin yönettiği, cesaretli ve kararlı Prenses Jasmine ve belki de onların geleceğinin anahtarı olan Genie?nin hikâyesini anlatıyor. Aladdin Filmi sinema biletini webten ve cepten indirimli satın almanın en kolay yolu Biletinial.com.
Enes Batur Gerçek Kahraman
Enes Batur Gerçek Kahraman
Tür :
Komedi,
Açiklama :
Enes Batur Gerçek Kahraman filminde;İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini seyirciye gösteren Enes Batur'un bu devam filminde yönetmen koltuğuna bu kez Doğa Can Anafarta oturuyor.
/app/files/3015_3449_2170-Kiraci_Duyurulari.pdf
123654